O nas

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów w segmencie nieruchomości wypoczynkowych i inwestycyjnych w Tajlandii. Jesteśmy na rynku od 2000 roku, zaczynając od inwestycji w Bangsaen, na wyspie Koh Chang i w Mae Phim Beach. Ostatnio skupiliśmy się na inwestycjach wyłącznie w Mae Phim Beach, ze względu na wspaniałą lokalizację, piękne plaże, przyrodę i przyjazną atmosferę. W ostatnich latach, w tym rejonie, nastąpił ogromny rozwój turystyki krajowej i międzynarodowej, co zwiększa zainteresowanie Mae Phim Beach wielu inwestorów „z górnej półki”. Mae Phim Beach stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestycji na wschodnim wybrzeżu Tajlandii.

Nasze inwestycje projektowane są z myślą o inwestorach o różnych możliwościach finansowych, niezależnie czy są singlami, parami czy większymi rodzinami. Działamy nie tylko w sektorze nieruchomości na sprzedaż. Działalność naszą rozszerzyliśmy także o ofertę hotelową i restauracyjną w Mae Phim Beach. Całe kierownictwo naszej firmy oraz kadra techniczna pochodzi z Europy, głównie ze Skandynawii. Naszym celem jest prowadzenie prac w zachodnim, wysokim standardzie, od projektowania do wybudowania i sprzedaży nieruchomości. W ten sposób, zapewniając najwyższy możliwy poziom obsługi, zasłużyliśmy na wysoką opinię, którą mamy wśród naszych klientów i środowisku przez ostatnie lata.

Rynek w segmencie Condominium w Mae Phim Beach rozwinął się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat. Mae Phim Beach stało się bardzo popularne wśród inwestorów zagranicznych oraz krajowych, co czyni je dobrą lokalizacją dla inwestycji we własny „drugi dom” lub dla inwestycji czysto finansowych.