Witamy w Mae Phim Property

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów, który w Tajlandii buduje i sprzedaje apartamenty w szerokim zakresie cenowym. Szeroka gama naszych nieruchomości obejmuje projekty od małych ekonomicznych mieszkań dla urlopowiczów do dużych projektów hotelowych. Wszystkie nasze projekty położone są w małym nadmorskim miasteczku Mae Phim.

Odkryj Mae Phim

Mae Phim położone jest w prowincji Rayong, na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. Rejon ten jest znany z wielu plantacji owoców, pięknej przyrody, wodospadów, wysp i kilometrowych białych plaży. To jest ta część Tajlandii, która ma największą liczbę słonecznych dni w roku i dlatego jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu lub na dłuższy pobyt w Tajlandii.

O nas

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów w segmencie nieruchomości wypoczynkowych i inwestycyjnych w Tajlandii. Jesteśmy na rynku od 2000 roku, zaczynając od inwestycji w Bangsaen, na wyspie Koh Chang i w Mae Phim Beach. Ostatnio skupiliśmy się na inwestycjach wyłącznie w Mae Phim Beach, ze względu na wspaniałą lokalizację, piękne plaże, przyrodę i przyjazną atmosferę.
Czytaj dalej...

Latest news
Tuesday, December 17, 2019

It is with honor to announce that Mantra Condominium has won the “best affordable condo project” in South East Asia at the prestigious DOT Property awards held in Bangkok. We are very proud to deliver our customers great value projects which receives broad international recognition.

เรารู้สึกได้รับเกียรติอย่างยิ่งที่จะประกาศว่ามันตราคอนโดมิเนียมได้รับรางวัล "โครงการคอนโดราคาไม่สูงที่ดีที่สุด" ในเอเชียตะวันออกเฉียงใต้ที่ได้รับรางวัลอันทรงเกียรติ DOT Property ที่จัดขึ้นในกรุงเทพฯ เรามีความภาคภูมิใจในการนำเสนอโครงการที่มีคุณค่าซึ่งลูกค้าได้รับการยอมรับในระดับสากล

Follow us on FaceBook to stay tuned for upcoming new headlines.
Wszystkie informacje są informacjami wstępnymi i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Użyte grafiki są wizualizacją komputerową.
Wszystkie meble lub stałe elementy wyposażenia pokazane w wizualizacjach i filmach są wyposażeniem dodatkowym.