Witamy w Mae Phim Property

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów, który w Tajlandii buduje i sprzedaje apartamenty w szerokim zakresie cenowym. Szeroka gama naszych nieruchomości obejmuje projekty od małych ekonomicznych mieszkań dla urlopowiczów do dużych projektów hotelowych. Wszystkie nasze projekty położone są w małym nadmorskim miasteczku Mae Phim.

Odkryj Mae Phim

Mae Phim położone jest w prowincji Rayong, na wschodnim wybrzeżu Tajlandii. Rejon ten jest znany z wielu plantacji owoców, pięknej przyrody, wodospadów, wysp i kilometrowych białych plaży. To jest ta część Tajlandii, która ma największą liczbę słonecznych dni w roku i dlatego jest najlepszym miejscem na spędzenie urlopu lub na dłuższy pobyt w Tajlandii.

O nas

Mae Phim Property jest jednym z wiodących deweloperów w segmencie nieruchomości wypoczynkowych i inwestycyjnych w Tajlandii. Jesteśmy na rynku od 2000 roku, zaczynając od inwestycji w Bangsaen, na wyspie Koh Chang i w Mae Phim Beach. Ostatnio skupiliśmy się na inwestycjach wyłącznie w Mae Phim Beach, ze względu na wspaniałą lokalizację, piękne plaże, przyrodę i przyjazną atmosferę.
Czytaj dalej...

Latest news
Saturday, August 29, 2020

New Sales Office Opening!
งานเลี้ยงฉลอง เปิดสำนักงานขายแห่งใหม่
Yesterday was yet another milestone reached, our new sales office opening party!
เมื่อวานนี้เป็นอีกหนึ่งงานเลี้ยงเปิดตัวสำนักงานขายของเรา
Both the crowd and the event was amazing, a very big thanks to everyone who made this memorable.
มีแขกผู้มีเกียรติมากมายมาร่วมงาน ขอขอบพระคุณแขกผู้มีเกียรติทุกท่านที่มาร่วมแสดงความยินดีกับเราวันนี้ และสร้างความประทับใจที่น่าจดจำในครั้งนี้

Follow us on FaceBook to stay tuned for upcoming new headlines.
Wszystkie informacje są informacjami wstępnymi i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Użyte grafiki są wizualizacją komputerową.
Wszystkie meble lub stałe elementy wyposażenia pokazane w wizualizacjach i filmach są wyposażeniem dodatkowym.